Skuteczny lek na ból pleców

skuteczny lek na ból pleców

Zdarza się, że ból mięśni, powstający na tle reumatycznym, tudzież w wyniku kontuzji czy urazu staje się na tyle uciążliwy, że praktycznie uniemożliwia nam normalne funkcjonowanie. W takich sytuacjach dobrze jest zaopatrzyć się w sprawdzone remedium na tę dokuczliwą dolegliwość. Tylko gdzie kupimy dobry i niedrogi krem przeciwbólowy?

Maści i żele

Najpopularniejszym, środkiem jest tutaj z pewnością rozgrzewająca maść na ból pleców z kasztanowcem, musimy jednak pamiętać że może ona powodować reakcje alergiczne i podrażniać naszą skórę. Jeżeli zależy nam na tym, by lek był zarówno skuteczny jak i nieinwazyjny, sięgnijmy po Harpagon Max Forte, zawarte w nich naturalne składniki aktywne nie tyko uśmierzą nasz ból ale również zneutralizują przyczyny uporczywej dolegliwości. Pamiętajmy że dobra maść przeciwbólowa działa już po kilkunastu minutach, dlatego jest to lek doraźny o wyjątkowo szybkim działaniu.

Zdrowy tryb życia i profilaktyka

Oczywiście zdarzają się sytuacje, w których nawet najbardziej skuteczny lek na ból pleców nie pomaga na nasze dolegliwości. Warto zastanowić się wtedy nad jego źródłem i udać na konsultacje, np. do dobrego lekarza lub rehabilitanta. Może się okazać, że maść na plecy nie przynosiła wcześniej oczekiwanych rezultatów, bo np. źle ją aplikowaliśmy. Lub mimo wcześniejszych wytycznych nie zmieniliśmy swojego trybu życia i dalej prowadzimy do napięć i urazów naszych mięśni. Musimy pamiętać, że nawet najlepsza maść na ból pleców nie zastąpi nam zdrowotnej gimnastyki, która pomoże rozluźnić wszystkie partie ciała.

Tabletki przeciwbólowe

Od kilku lat na rynku dostępne są również tabletki na ból pleców. Ich formuła bazuje na środkach przeciwbólowych i przeciwzapalnych, jednak wykazują bardzo skuteczne działanie w stronę leczenia tych konkretnych partii ciała. Musimy jednak pamiętać, ze większość tabletek nie jest obojętna dla naszego organizmu i obciąża naszą wątrobę. Dlatego mając taką możliwość i wybór sięgajmy zawsze po maść na naciągnięty mięsień lub specjalny żel na ból pleców występujący zazwyczaj w niewielkiej i poręcznej tubce, która zmieści się w nawet najmniejszej domowej apteczce.

Jedna Skuteczny lek na ból pleców

  1. Katarzyna napisał(a):

    Ja stosowałam harpagon forte max i bardzo polecam. 100x lepszy od wszystkich leków przeciwbólowych, którymi się trujemy. Kilka tygodni smarowania, a ból znika bezpowrotnie. Jestem bardzo zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *